GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Jardiniere 12543394
nr 1254 3394
Jardiniere
Rörstrand, omkring 1900. Längd: 42
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:06:56
13/5 17:48:26
Rörstrand